Електрозварні труби і сталеві куточки в будівництві

Сталева електрозварні труба виробляється з підготовлених сталевих смуг, які зшиваються на спеціальному обладнанні методом електрозварювання зі 100% контролем якості для будь-якого типу і розміру труб. Труба може мати абсолютно будь-який профіль: круглий і овальний, прямокутний і квадратний. Як правило, шов має пряму форму, але може йти і по спіралі. Електрозварні труба діаметром до 57 мм має тільки один поздовжній шов. Труба з великим діаметром може мати на більш одного поперечного шва, а діаметром від 820 мм і більше - один поперечний і два поздовжніх.

Заказать металлоконструкции вы можете здесь на сайте компании, гарантируется качественное изготовление.

Електрозварні труба прямокутного і квадратного перетину може виготовлятися різної мірної і немірної довжини. Немірної - від 1,5 до 9 м, а мірної - від 5 до 9 м. За узгодженням із замовником може проводитися труба кратної мірної довжини. Розмір кратності не повинен бути меншим за розмір кратної довжини. При цьому товщина верстат прямокутної і квадратної труби може бути від 10 до 100 мм.

Електрозварні труба круглого перетину, в залежності від діаметру, може виготовлятися різної довжини. Труба діаметром до 70 мм має довжину від 5 до 9 м; до 219 мм - від 6 до 9 метрів, а за погодженням із замовником - до 12 метрів; до 426 мм - від 10 до 12 метрів. Круглі і квадратні труби діаметром 426 мм і більше виготовляють тільки немірної довжини.

Серед різновидів металопрокату, що застосовується в промисловості і будівництві, сталевий куточок - одне з найпоширеніших металовиробів.

Він виготовляється з різних марок вуглецевої і низьколегованої сталі товщиною до 16 мм. Довжина сталевого куточка - від 4 до 12 метрів. Це дозволяє застосовувати його в найрізноманітніших конструкціях. За перетину сталевий куточок може бути равнополочний і нерівнополичний. В обох випадках ширина полки може становити від 20 до 200 мм. Металургійні комбінати виготовляють сталевий куточок методом вигину холоднокатаного або гарячекатаного листа або методом гарячої прокатки.

Скручування куточка уздовж осі не допускається. Максимально допустима кривизна сталевого куточка - не більше 0,4% довжини, а допустиме граничне відхилення по довжині - не більше 0,75% довжини куточка. Різниться два класи точності куточка, при цьому куточки класу А мають більш високу точність. На профілів верстатах отримують гнутий куточок.

Copyright © . All Rights Reserved