Генеральне прибирання після ремонту

Ремонт або нове будівництво є досить складним процесом, після якого залишається багато пилу, сміття та інших забруднень. А прибирання після ремонту та підготовка квартир і котеджів до експлуатації - це одна з найбільш кропітких процедур.

Большой выбор спецодежды предлагает магазин качественной спецодежды по очень выгодной цене.

Дуже часто, щоб зробити якісний клінінг приміщень після ремонту необхідні не тільки час і сили, але професійне обладнання та якісна побутова хімія. Тому, щоб квартира після ремонту знайшла необхідний естетичний зовнішній вигляд, краще скористатися послугами професійної клінінгової компанії.

Фахівці нашої компанії виконують прибирання після різних приміщень максимально оперативно і якісно за доступними цінами, в необхідний для клієнта термін.

Що включає прибирання після ремонту

Залишки різних сумішей і пилу після будівельних робіт вимагають ретельної уваги, так як від них не завжди просто позбутися. Щоб довести приміщення до ідеальної чистоти і позбавити себе від непростої роботи, досить замовити прибирання в нашій компанії. Ми приїжджаємо в зручний для замовника час з усім необхідним обладнанням і засобами, що чистять, пропонуючи широкий спектр послуг:

збираємо і вивозимо залишився будівельне сміття;

ретельно видаляємо залишки будівельних сумішей і плям фарби;

здійснюємо вологе прибирання підлоги;

начищають скляні і дзеркальні поверхні до блиску;

виробляємо глибоке очищення та дезінфекцію сантехніки, а також вичищаємо міжплиточних шви.

виробляємо хімчистку килимових покриттів і м'яких меблів.

Вартість генерального прибирання на пряму залежить від ступеня складності робіт, і розраховується виходячи з кв.м приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved