Який дачний будиночок вибрати

Ви коли-небудь мріяли про сучасний, комфортному будинку, який можна без проблем возити з собою з місця на місце? Виявляється, це можливо! І не де-небудь і за шалені гроші, а в нашій країні і за цілком доступною ціною ви можете замовити дачні будиночки з пересувних модульних конструкцій на основі стандартних блок-контейнерів.

Рулонные шторы на сайте https://pro-shto.com.ua/c/rolety-den-noc представлены в широком ассортименте.

Ви, можливо, подумали, що мова йде про все відомих вагончиках на манер північних? Зовсім немає! Модульні конструкції, модульні будівлі та блок-контейнери - це повноцінні житлові будинки, офісні та підсобні приміщення площею 50-70 квадратних метрів!

У такому будинку буде все, щоб зробити Ваше перебування в ньому максимально комфортним: зручне планування, опалення, пластикові склопакети, лінолеум, електропроводка і навіть сантехніка. Всі за бажанням замовника! Випробування показали, що утеплення стін витримує навіть північні морози (до 40 градусів). І при всіх цих перевагах його можна з легкістю за дві години перевезти на інше місце!

Такий будинок може служити Вашій родині гаражем або дачею, а Вашому бізнесу додатковим офісом або річним торговим павільйоном. Пересувний будинок незамінний для будівельників, шляховиків та інших людей, діяльність яких пов'язана з постійними переміщеннями. Адже жити, працювати, влаштовувати наради або приймати їжу в комфортному і теплому приміщенні завжди приємніше, ніж на вулиці або стандартному вагончику 3х6 метра!

Звичайно, можна побудувати традиційний щитової дачний будиночок або будинок з бруса, але чи завжди це виправдано? Раптом Ви вирішите змінити місце дачі - що тоді? Влаштовувати все мука з будівництвом заново або задовольнятися тим, що залишилося від колишніх господарів? Або, припустимо, Ви вирішили відкрити павільйон в дуже жвавому в літню пору року місці. Все б добре, але взимку там відвідувачів днем з вогнем не знайдеш. Виходить, що півроку він буде пустувати - не дуже вигідно. Та й дозвіл на капітальне будівництво отримати не просто. Відразу стільки клопоту!

Ось в таких випадках і стане в нагоді пересувний будинок. Його можна необмежену кількість разів розбирати і знову встановлювати буквально за кілька годин. Один день, дві вантажні машини, і Ваш улюблений дачний будиночок уже на новій ділянці, а літній павільйон поруч з пляжем перетворився в прекрасний зимовий офіс в центрі міста! Ніяких проблем з будівництвом, не доведеться на тривалий час наймати будівельників, навіть фундамент не потрібний (підійде будь-яка бетонна або асфальтова площадка). Душа радіє!

І придбати цю радість просто: потрібно всього лише звернутися в спеціалізовану компанію, підібрати необхідну комплектацію, елементи оздоблення, - і через 2-3 тижні Ваш дачний будиночок, розібраний на кілька частин, приїде до Вас. Причому Вам доставлять і встановлять блок-контейнери , а також фірма подбає про монтаж збірно-розбірного будиночка.

Copyright © . All Rights Reserved