Як вибрати і встановити газову колонку?

Газова колонка - зручний, простий і необхідний прилад в кожній хаті, підключеному до газопостачання і не має центрального гарячого водопостачання. Наявність газової колонки дозволяє користуватися гарячою водою в будь-який час, коли і як завгодно. Однак щоб відчути весь комфорт від використання, необхідно спочатку зробити правильний вибір газової колонки і правильно її встановити.

На сайте rachelledawson.com вы узнаете как стать автором интересного романа.

Отже, вибираючи газову колонку, в першу чергу потрібно звертати увагу на потужність. Адже, як правило, придбання даного приладу здійснюється відразу для декількох систем (для миття посуду, душа і т.п.), а значить, його потужність повинна бути як мінімум 20 кВт і більше. Хорошим прикладом є такі газові колонки Bosch, як: WR 13-2B, WRD 13-2G і WR 15-2B.

А ось для роботи одного предмета (наприклад, душа) буде достатньо всього 17-20 кВт. Також необхідно зважитися з типом колонки: автомат чи напівавтомат.

Газові колонки, що мають автоматичний розпал (автомат), також відомі як колонки з електророзпалом, включаються лише тоді, коли відбувається відкриття гарячої води, а згаснуть - коли гаряча вода буде закрита. Займання в них здійснюється за допомогою батарейок. На відміну від кнопки живлення, напівавтомат забезпечений черговим гнітом, який вимагає або підпалювання перед кожним включенням колонки і гарячої води, або ж потрібно залишати його включеним постійно. В таких приладах гніт запалюється за рахунок кнопки п'єзопідпала.

Установка газової колонки : що і як?

Як правило, спеціалізований демонтаж і монтаж газової колонки може обійтися десь в 3-4 тисячі рублів в Москві або близько 2,5 тисячі в Санкт-Петербурзі. Можна, звичайно ж, і виконати роботу по установці самостійно, однак при цьому необхідно мати певні навички і знати деякі нюанси. Відсутність або ігнорування навичок і необхідних знань, може набагато сильніше вдарити по кишені, ніж звернення по допомогу до професіоналів. Так які ж це нюанси?

установка газової колонки

1. Вибір місця установки. Для того щоб правильно вибрати місце для установки газової колонки, необхідно врахувати всі норми ТО, площа приміщення, вентиляцію і т.п. Краще, звичайно, якщо димохід в приміщенні вже є.

2. Розведення труб. Приєднати розводку труб гарячої та холодної води можна за допомогою гнучких шлангів, металлопласта або поліпропіленових труб.

3. Приєднання до газової труби за допомогою шланга. Обов'язкова вимога при приєднанні колонки до труби - окремий газовий кран до кожної побутової техніки.

4. Монтаж вентиляційного короба (або труби). Особливу увагу при монтажі в шахту вентиляції від газової колонки - максимальна температура труби повинна бути не менше 350 °.

Варто відзначити, що всі види робіт, які пов'язані з газопостачанням (підведення газової труби, установка запірних кранів, трійників і т.п.) повинні здійснюватися виключно організаціями, що володіють відповідною ліцензією. Ігнорування цих правил призведе до неприємних наслідків, в кращому випадку великого штрафу.

Copyright © . All Rights Reserved