ЯК ВИБРАТИ ІНСТАЛЯЦІЮ ДЛЯ УНІТАЗУ

Система інсталяції для унітазу представляє собою спеціальну конструкцію, що дозволяє міцно закріпити сантехнічний елемент і приховати його підключення до системи каналізації. Завдяки даній конструкції, що приховує непривабливі елементи, можна створити ідеальний санвузол, який об'єднує практичність, гігієну і красу.

Заказать и купить комплект инсталляция и унитаз вы можете на сайте компании по самой выгодной цене и отличного качества.

Найчастіше, зробивши вибір на користь установки системи інсталяції, споживач задається питанням «а як вибрати інсталяцію для унітазу?». Щоб не заплутатися, вибираючи систему інсталяції, слід враховувати ряд факторів.

Місце, де буде встановлюватися унітаз, і лінійні розміри самої ніші, в яку буде монтуватися інсталяція для унітазу

Каркас інсталяції для унітазу має переважно прямокутну форму, проте бувають випадки, коли інсталяцію необхідно монтувати в нішу, ширина якої набагато більше ширини стандартної інсталяції. Саме для таких випадків передбачені інсталяції з розсовується верхом. Розсовуючи в сторони, верхні віконниці збільшують тим самим навантаження саме на бічні стіни. Дана система інсталяція для унітазу виключає кріплення до задньої стіни, оскільки кріплення здійснюється виключно на бічні стіни. Віддати перевагу такому варіанту доцільно в тому випадку, якщо інсталяція буде кріпитися на дерев'яну поверхню, або комунікації розташовані переважно на задній стіні;

Модель встановлюється унітазу

Перш ніж купувати систему інсталяції переконайтеся, що унітаз, який Ви хочете встановити, для неї підходить. Покажіть технічні описи та креслення системи інсталяції і може бути встановлена за допомогою неї унітазу фахівцям, які будуть виробляти установку.

Для реалізації безконтактного автоматичного змиву крім сумісності унітазу і системи інсталяції, необхідно також врахувати і сумісність з ними датчика;

Спосіб кріплення інсталяції і вид самого заснування для кріплення інсталяції

Систему інсталяції можна кріпити як до капітальних, так і до некапітальних стін. Залежно від способу кріплення інсталяція буває блокової і рамкової.

Блокова система інсталяції є найпростішою і тому більш дешевою. Вона призначена для кріплення до капітальних стін. Блокова інсталяція монтується до несучої стіни анкерними болтами, на які і доводиться все навантаження. В її комплектацію входить набір для кріплення (анкерні болти і пластини), каналізаційна та водопровідна обв'язування, зливний бачок.

На некапітальні стіни монтується рамкова інсталяція. Дана конструкція являє собою систему металевих рам з ніжками, за допомогою яких регулюється висота унітазу. Якщо Ви плануєте встановити підвісний унітаз, то можете не сумніватися в його надійність, адже виробники інсталяцій гарантують надійність своєї конструкції при навантаженні до 400 кг. Рамкова система інсталяції в двох точках кріпиться до стіни і в двох - до підлоги. Всю навантаження при цьому приймає на себе підлогу.

Розташування клавіші змиву і її зовнішній вигляд

Кнопка змиву системи інсталяції - це пластикова панель, яка крім свого прямого призначення виконує функцію технічного оглядового вікна, що забезпечує при необхідності доступ до системи. Відрізняються клавіші не тільки за формою і розміром, але також по колірному виконанню і фактурі. Вони бувають прямокутні і круглі, вузькі і широкі, окремі або одна всередині іншої. Такий широкий вибір клавіш змиву дозволяє незалежно від придбаної системи інсталяції для унітазу підібрати клавішу, яка гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр сантехнічного вузла або ванної кімнати.

Скоротити витрати води дозволяють подвійні клавіші змиву - вони регулюють обсяг її подачі (min 3 л., Max 6-9 л. - в залежності від виробника);

Комплектація

Система інсталяції для підлогового або підвісного унітазу включає в себе: кріплення (набір кріпильних деталей для монтажу), що несе раму, бачок прихованої установки, клавішу змиву, шумоізоляцію, перехідник для коліна змиву.

Замовляючи систему інсталяції, зверніть увагу на той факт, що не завжди в комплект поставки входять всі елементи. Замовляючи, наприклад, інсталяцію Geberit, вказуйте спосіб монтажу, оскільки кріплення до неї продаються окремо.

Copyright © . All Rights Reserved