Як вибрати кращий інструмент для автомобіля

Як вибрати кращий інструмент для діагностики автомобіля.

Вибираючи кращий діагностичний інструмент для ваших потреб, вам потрібно визначитися з тим, що вам потрібно. Можливості, доступні зараз, величезні в порівнянні з інструментами, які були доступні лише кілька років тому. Ви можете замовити та купити якісні та надійні запчастини та інструмент на https://toolclub.com.ua/ за вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат.

Не так давно єдиними інструментами, які продавалися, були базові сканери, які обмінювалися даними тільки з двигуном через OBD2 або EOBD, які, як правило, випускалися в 2001 році на бензині, в 2004 році - на дизельних автомобілях і фургонах приблизно з 2007 року.

Цей тип діагностичного інструменту говорив тільки про сторону викидів двигуна, деякі могли спілкуватися з модулями автоматичної коробки передач, хоча і на самому базовому рівні. Ці інструменти можуть відображати тільки базові загальні коди помилок, вам потрібно було знайти значення за допомогою включеного списку кодів, які можуть бути правильними або неправильними. Якщо у вас виникла проблема з переходом двигуна в режим зниженої потужності або в режимі «Кульгавість», базові інструменти дозволять вам усунути помилку, і ви зможете продовжити свій шлях в звичайному режимі, поки помилка не виникне знову, що зажадало повторної очистки коду помилки. Діагностичні інструменти в даний час набагато складніше, і більшість інструментів тепер можуть взаємодіяти з великою кількістю систем, таких як двигун, ABS, SRS і Transmission. Вони зазвичай читають і очищають коди несправностей і відображають на екрані визначення конкретних кодів виробників, відображають потік даних в реальному часі, дані стоп-кадру, деякі навіть пропонують двунаправленное тестування і конфігурації компонентів. Сервісний скидання, електричний гальмо стоянки відкривається і закривається.

Повна діагностична система на базі планшета з кодуванням, програмуванням на автомобілях, мікроавтобусах та автомобілях 4x4 до 2017-2018-2019 років. £ 699,00 с НДС и доставкой - наша найкраща за ціною повна готова до роботи діагностична система. Завдяки новітнім інструментів для діагностики автомобілів, в тому числі функцій і функцій, які були доступні лише кілька років тому, і інструментам вартістю в кілька тисяч фунтів. Ці інструменти дозволять користувачеві замінювати модулі управління, налаштовувати транспортні засоби, калібрувати компоненти, адаптувати нові деталі до двигуна, такі як клапани EGR, витратоміри повітря, сажові фільтри дизельного палива і деякі датчики тиску.

У деяких автомобілях тепер є системи, які необхідно вказувати при заміні запасних частин в автомобілі, наприклад: повітряні фільтри, моторне масло, гальмівна рідина, гальмівні колодки. і свічки запалювання

Copyright © . All Rights Reserved