Сучасна гідроізоляція

В якості гідроізоляції використовуються десятки синтетичних і мінеральних гідроізоляційних матеріалів: рулонні і листові мембрани, сухі сипучі, напилювані і рідкі. Розглянемо найбільш поширені з них.

Покупайте билеты на поезд на сайте PROIZD, тут вы можете сами выбрать необходимый поезд и любимое место.

Рулонні гідроізоляційні матеріали

гідроізоляціяЗалежно від наявності основи, матеріали в рулонах бувають безосновними і на основі (з картону, полімеру, стекловлокна і комбінований варіант). За покривному компоненту вони поділяються на гідроізоляцію з бітуму, полімеру і поєднання двох цих речовин.

За захисного шару розрізняють плівкові, фольговані і з посипанням сипучої дрібно- та крупнозернистою, а також у вигляді пилу і лусочок. Матеріалом в рулонної гідроізоляції виступає звичайний або полімерний бітум.

Бітумні матеріали дешеві, але не морозостійкі вони більше підходять для внутрішньої гідроізоляції. А ось бітумно-полімерна гідроізоляція надійна, стійка до холоду і має тривалий термін експлуатації як усередині будівлі, так і в якості покрівельного матеріалу.

Обмазочная проникаюча гідроізоляція

Відмінно зарекомендувала себе новинкою є сухі суміші гідроізоляції, що розлучаються водою. В основі таких складів пенетрирующие речовини. Суміші, нанесені на бетон, проникають в нього по всьому тріщинах і капілярах і, кристалізуючись, не пропускають до будівлі воду.

Така гідроізоляція підходить для басейнів і підвалів, виконується одноразово і назавжди. Серед найбільш якісних видів - вітчизняна обмазочная проникаюча гідроізоляція «Пенетрон».

Бітумні гідроізоляційні матеріали

Бітумна мастика традиційний гідроізоляційний матеріал для герметизації горизонтальних і вертикальних поверхонь будівель і споруд. Вона широко використовується для паро- та гідроізоляції фундаментів, міжповерхових покриттів, балконів і покрівлі.

Розрізняють багато видів мастик, в залежності від різних добавок, є гідроізоляційна і покрівельна, полімерна (для каналізаційних труб і колодязів) і герметизирующая (для стиків і тріщин), нетвердеющая (для вікон і дверей) і універсальна, з каучуком (для вентиляції) і акрилова (для внутрішніх робіт), а також поліуретанова (для водопроводу).

Полімерний гідроізоляційний матеріал

Окремо варто виділити бітумно-латексні полімерну гідроізоляцію, виготовляються на основі води. Цей якісний матеріал називають також «рідкої гумою» за її унікальні й універсальні герметизирующие якості. Вона однаково хороша всередині і зовні будівлі, наноситься розпиленням.

Наша компанія при будівництві будинків , котеджів, басейнів використовує гідроізоляційні матеріали, індивідуально підібрані для конкретного об'єкта.

Copyright © . All Rights Reserved