Ольга Бузова отримує друге висше психологічне виховання

Ольга Бузова отримує друге висше психологічне виховання. Ентузіазму та підприємців Ольги Бузової можна лише позавідомити: блондинка успішно створює і популярне шоу, і робить записи у власному Instagram, займаючись дизайнером одягу та написавши книгу! Тепер же Ольга рассказала і о тому, що отримує друге висше освіту. К Вашему вниманию биография Ольги Бузовой и интересные факты доступны в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации. Телеведуча вирішила вибрати психологію. «Сейчас я отримую другу випускну освіту за спеціально„ психологом “. Мені хочеться найкраще понімати людей і мати можливість їм допомогти. Да-да, з моїм графіком я і вчити успіху в перериві між зйомами !!! »- написала блондинка в Instagram. Блогери неоднозначно відзначаються таким чином, починаючи зірки, виконуючи, все так або іначе сошлися за думками, що додаткове освіту Бузовой явно не поміщає. «Молодець! З цим я хочу брати приклад! 1 !! У мене два виші, а я все рівно, що знаходяться в декреті, переживаючи, що мій мозг може відлучити))))) Що постійно читаю статті та записуюсь на вебінарі))))) Хотя моє оточення вважає, що це глупость »,« Ооо да, психологію, честно, давно поразка поучитися… на лобном вечно всіх перебігаєшся, ситуація найгранно нагнетаєшься, дивись неприємно », - коментують підписки.

По першому навчанню Ольга географ. Між прочим, зірки навіть удалося отримати кращий диплом Санкт-Петербургського державного університету.

Тим часом ми бачимо більше, ніж діють нову книгу Ольги Бузовой. До 31 липня книгу можна заказати на сайті зірок за 1190 рублів, з 8 серпня автобіографія блондинки буде стояти вже 1700 рублів, а з 1 вересня, коли книга з'явиться у прилавкових журналах, її ціна підніметься до 2000 рублів. Інтересно, що за сколько же виходить наступне виробництво блондинки, чи колись він вже отримав вищу психологічну освіту? Після участі у проекті своєї яскравої життєдіяльності Ольга продовжувала, а вот відносно лічної життя стала розподілятися по мінімуму. І все-таки журналісти вдалися вияснити, що в конце 2010 року Ольга Бузова стала загальнодоступним гнездишко з невім російським бізнесменом по імені Андрій Сорокін. Уже в лютому 2011 року в прес-службі просочилася інформація про той, що богатий ухажер вигнав дівчинку з її шикарною чотирихкомнатною квартирою. Як виявилось, ему просто не понравилось походження возлюбленной і її стиль життя. Сама Ольга не дуже-то хотела коментувати ситуацію і говорити про ці відносини.

Copyright © . All Rights Reserved