Складування та переваги

Складування: функції, переваги та види складування!

Склад можна визначити як місце, яке використовується для зберігання або накопичення товарів. Функцію зберігання можна успішно виконувати за допомогою складів, які використовуються для зберігання товарів. До Вашої уваги складські послуги доступні за самою вигідною та не дорогою ціною.

Складування також можна визначити як прийняття на себе відповідальності за зберігання товарів. Завдяки зберігання товарів протягом року і їх випуску в міру необхідності, складування допомагає заощадити час.

Функції складування:

1. Зберігання:

Це основна функція складського зберігання. Надлишки товарів, які не потрібні негайно, можуть зберігатися на складах. Вони можуть поставлятися в міру необхідності клієнтам.

2. Стабілізація цін:

Склади грають важливу роль в процесі стабілізації цін. Це досягається створенням корисності часу шляхом складування. Падіння цін на товари, коли їх пропозицію в надлишку, і зростання цін в період затишшя запобігають.

3. Небезпека:

Коли товари зберігаються на складах, вони піддаються безлічі ризиків у вигляді крадіжки, псування, розвідки, пожежі і т. Д Склади побудовані таким чином, щоб мінімізувати ці ризики. Договір застави діє, коли товар зберігається в хвильових приміщеннях.

Особа, що зберігає товари на складах, діє як котел, а хранитель складу - як котел. Власник складу повинен дбайливо ставитися до товарів і захищати їх від різних ризиків. За втрату або пошкодження товару хранитель складу несе відповідальність перед власником товару.

4. Фінансування:

Позику можна отримати у зберігача складу під заставу товарів, що зберігаються у власника. Товар виступає в якості забезпечення зберігача складу. Точно так же банки та інші фінансові установи також надають позики під складські свідоцтва. Таким чином, складські приміщення служать для підприємців джерелом фінансування ділових операцій.

5. Сортування і упаковка:

Сьогодні складські приміщення надають можливість упаковки, обробки і сортування товарів. Товар можна упакувати в зручні розміри згідно з вказівками власника.

Важливість складського господарства в розвитку торгівлі та комерції:

Складування або зберігання відноситься до зберігання і збереження товарів до їх відправки споживачам. Як правило, існує часовий розрив між виробництвом і споживанням продукції. Заповнюючи цю прогалину, зберігання створює корисність часу.

Copyright © . All Rights Reserved