Як вирішити проблему органічних відходів

Процедура утилізації побутових відходів є важливим завданням, рішення якої дозволяє зберегти екологію навколишнього середовища, а також здоров'я багатьох людей. Активна діяльність людини в різних галузях неминуче призводить до того, що стрімкими темпами накопичуються біологічні відходи, продукти розкладання яких можуть потрапляти в грунтові води. Тому процес утилізації біосміття відноситься до першочергових завдань, які повинні вирішуватися кожним підприємством, в процесі діяльності якого з'являються такого типу відходи.

Заказать Оборудование для КРС Новосибирск вы можете на сайте компании по самой лучшей цене.

Складність процесів знищення біологічних відходів полягає в тому, що мікроорганізми, які утворюються в процесі гниття і розпаду біологічних відходів стійкі в зовнішньому середовищі і можуть витримувати високі температури. Тому, щоб знищити всі шкідливі мікроорганізми потрібно створити середовище, з дуже високою температурою, під дією якої будуть знищені всі небезпечні мікроорганізми. Сьогодні реалізувати це дозволяє спеціальна установка - крематорій для біологічних відходів - комплекс для утилізації біоорганічний, медичних та інших відходів.

Що можна утилізувати в крематорії (інсинератор)?

Використовуючи Крематори можна знищувати широкий спектр різних біотходов:

трупи птиці, свиней, худоби, які з'являються в результаті діяльності ферм;

останки туш на бойнях і мясоразделивательних підприємствах;

останки зіпсованих продуктів в магазинах, ринках, складах;

тверді біовідходи у вигляді волосся і нігтів , які залишаються в салонах краси;

останки різних біоматеріалів, які використовуються для досліджень в наукових лабораторіях;

медичні відходи.

Читайте по темі: Інструкція зі збору, знешкодження, зберігання і транспортування мед відходів

Крематори ефективно знищують всі перераховані вище відходи з мінімальним втратою для навколишнього середовища!

Які бувають Крематори?

Крематори для утилізації біологічних відходів функціонують за принципом - спалювання біосміття в спеціальній печі, в якій внаслідок згоряння палива підтримується дуже висока температура, що дозволяє знищувати все мікроорганізми дуже швидко.

Використовувані установки-Крематори можуть відрізнятися за такими критеріями:

обсяг камери згоряння;

продуктивність;

тип використовуваного палива;

вид конструкційного виконання - стаціонарне або мобільне.

Принцип дії

Принцип роботи базується на високотемпературному спалюванні відходів в спеціальній печі.

Наявні біологічні відходи вручну завантажуються в камеру згоряння крематора, доступ до якої можливий через спеціальний завантажувальний люк у верхній частині установки.

Рекомендується завантажувати камеру в повному обсязі, а близько 70% від максимальної місткості. Оператором проводиться запуск пальників, встановлюється на таймері час горіння, а далі весь процес відбувається повністю в автоматичному режимі.

Температура в крематорії не дозволяє повністю утилізувати кістки - від них залишається тільки нешкідливі солі і кальцій.

У процесі утилізації біовідходів температура в камері згоряння підтримується в межах 700 ... 800ºС, чого цілком достатньо, щоб знищити всі шкідливі мікроорганізми. При потребі, технологія допускає збільшення температури і до 1000 ... 1200 º.

Copyright © . All Rights Reserved