Вибираємо світильники для вуличного освітлення

Багатьох власників приватних будинків мучить одне і те ж питання: як підібрати надійний вуличний світильник? З першого погляду здається, що це дуже просто, проте коли доходить до справи, з'ясовується, що це не так. Пам'ятайте, що такий світильник буде не тільки декоративним елементом вашого будинку, але і повинен виконувати свої прямі обов'язки, а саме світити в нічний час доби. У зв'язку з цим виникає кілька питань: як підібрати якісний світильник, які технічні особливості варто враховувати?

Выбрать Консольные светильники вы можете на сайте компании Smartas.

Сучасний ринок пропонує широкий вибір світильників. Незважаючи на їх різноманітність, до основних типів відносять: лінійні, садово-паркові, торшерні і консольні. При виборі тієї чи іншої моделі варто враховувати технічні особливості приладів, які неможливо ігнорувати.

Консольні світильники встановлюють в основному для освітлення пішохідних переходів, великих приміщень, площ, дворів і доріг. Для установки будь-якої моделі освітлювальних приладів потрібно встановити спеціальну опору, вона має вигляд букви «Г». Опору потрібно встановлювати під певним кутом, нахил якого повинен становити 15 °. Щоб такі світильники працювали, використовуються натрієві або ртутні лампи. Ці лампи мають особливі властивості, завдяки чому вони дуже міцні і мають довгий термін експлуатації.

Для освітлення великих відкритих площ використовують світильники, які відносяться до торшерні категорії. Для зручності їх фіксують у найвищій точці опори, таким чином, вони працюють більш ефективно і не заважають проходять внизу людям. Торшерні світильники в основному застосовують для освітлення декоративних елементів, парків і садів, клумб і газонів. Саме в таких місцях культурно-дозвіллєвого відпочинку вони виглядають краще.

Альтернативою торшерні освітлювального приладу служить садово-парковий, який можна теж встановити в скверах, парку або в саду. З першого погляду такий світильник вражає своїми оригінальними формами, наявністю всіляких декоративних елементів і великою різноманітністю моделей. Багато в чому це різноманітність можна пояснити їх призначенням: підсвічування архітектурних будівель, пам'ятників і композицій з живих рослин. Для такої ролі підійдуть тільки одночасно вишукані і міцні світильники, які підкреслять всю красу того чи іншого об'єкта.

Садово-паркові світильники працюють в декількох режимах, вибір яких залежить від того, якого результату хочуть досягти. Основними режимами є: заливає, що переливається і локальний. Їх використовують для освітлення різних об'єктів декоративного характеру, рослинності, клумб і газонів.

При виборі світильників врахуйте всі особливості моделей і пильну увагу приділіть такими характеристиками, якими вони повинні володіти:

тривалий термін експлуатації;

виготовлення з особливо міцного матеріалу;

несхильність механічних пошкоджень;

високий рівень світловіддачі.

Для освітлення вуличних будівель, темних дворів і вулиць був спеціально розроблений лінійний тип світильників. Ці прилади виробляють з особливо міцних матеріалів, їх корпус стійкий до різних ушкоджень і виносить скачки температури. Виробники для зручності розробили моделі таким чином, що світильники легко фіксувати і на горизонтальних, і на вертикальних опорах. Лінійні світильники поділяються на три підтипи, з них виділяють ліхтарі, стовпи і прилади, які потребують закапуванні.

У будь-якому випадку, хочете ви цього чи ні, щоб висвітлити заміський будинок або дачу, потрібно буде встановити по всьому периметру світильники. Встановлюючи ліхтарі, варто задуматися про покупку ламп з галогену, вони підійдуть найкраще. Стовпчики вибирають в основному, щоб встановити їх по боках основних доріжок в саду або уздовж всіх без винятку. У нічний час вони будуть висвітлювати дорогу до будинку і непогано виглядати як додаткове прикраса вашого саду.

Застосування вкопують світильників більш специфічно, ніж всіх інших. Вони також можуть виконувати функції ліхтарів і стовпів, однак їх прямим призначенням служить освітлення контуру басейну і декоративних клумб.

Для вуличних світильників можна підібрати опори різних форм і розмірів, є з чого вибирати. Стовпи не повинні бути схильні до механічних пошкоджень, повинні відрізнятися винятковою стійкістю і міцністю. Опори таких світильників повинні їм відповідати, для їх виробництва використовують металеві листи. Конструкція передбачає наявність фланця, який встановлюють в фундамент. Сам фундамент роблять із залізобетону або бетону.

Ще кілька слів можна сказати про консольних світильниках, їх фіксують на спеціальних гранованих опорах.

Copyright © . All Rights Reserved