Важливий спосіб економії під час виробництва прес-форм це оптимізація

ПРОЕКТУВАННЯ ПРЕС-ФОРМИ

Якість виготовлення прес-форми визначає гранично точну форму готової пластмасової деталі. Продуманий підхід до проектування форми дає можливість економно витрачати сировину та мінімізувати виробничі витрати.

Процес виготовлення шаблону для серійного виробництва пластмасових виробів включає етапи проектування та контрольних випробувань. Після тестування замовник одержує зразок майбутнього виробу для підтвердження відповідності шаблону заданим параметрам. Ви можете замовити та купити висічні штампи за самою вигідною та недорогою ціною.

На етапі проектування алюмінієвої прес-форми готуються складальні та деталювальні креслення. Складається супровідна специфікація з розгорнутим описом формотворчих елементів та робочих систем. Проект створюється з використанням 3D-моделювання та включає наступні етапи:

розробка технологічного процесу лиття;

побудова схеми формотворчих деталей;

вибір блоку для розміщення формотворчих елементів з урахуванням їх габаритів та параметрів термопластавтомату;

проектування систем надходження розплаву, кріплення, знімання, транспортування та охолодження форми.

Конструювання та виготовлення алюмінієвих форм виконується за чинними нормативами. Основними даними при проектуванні є параметри технологічного процесу:

швидкість упорскування;

обсяг, температура та тиск розплаву;

тривалість обробки та охолодження матеріалу.

ЯК ОПТИМІЗУВАТИ ВИТРАТИ НА ВИРОБНИЦТВО ПРЕС-ФОРМ

Виробники, які використовують методику лиття під тиском, намагаються випускати продукцію із пластику великими партіями. В іншому випадку не перекриваються витрати на виготовлення прес-форм. Проте, власники компаній зацікавлені у максимальній економії коштів на устаткуванні без шкоди якості готового продукту. Чи це можливо?

Існує кілька методів економії коштів для виготовлення форм для лиття.

СПРОЩЕННЯ ФОРМИ ВИРОБУ

Один із способів економії під час виробництва прес-форм – це оптимізація (спрощення) форми готової продукції. При цьому конструкція ливарної форми також спрощується, а витрати на її виготовлення знижуються.

ВИГОТОВЛЕННЯ З БІЛЬШ ДОСТУПНИХ МАТЕРІАЛІВ

Зменшити витрати можна, якщо використовувати для виготовлення форм менш якісну сировину. При цьому потрібно пам'ятати, що деякі різновиди пластмас мають агресивний фізичний та хімічний вплив на обладнання. Це може негативно вплинути як на самих формах, так і на технологічному процесі в цілому. Наприклад, під час використання пластмас низької якості виробники можуть зіткнутися з руйнуванням форми під час виготовлення товару.

ЗМЕНШЕННЯ ГНІЗНОСТІ

Зменшити витрати на алюмінієві прес-форми можна за рахунок зменшення їхньої гніздності. У сфері виготовлення та обробки пластику існує закономірність: вартість та розміри форми для лиття безпосередньо залежать від кількості гнізд у ній (чим їх більше, тим вищі перші показники). Знайдіть найбільш вигідний проект продукту, перегляньте процес його виготовлення та заощадіть на обладнанні.

Copyright © . All Rights Reserved