Тканина для спецодягу

Саржа - тип тканини з саржевим плетінням (переплетення основних ниток і качка відбувається по діагоналі), яку зазвичай виробляють з довговолокнистої бавовни, шовку або льону, рідше - синтетичних волокон. Діагональ буває право- або лівосторонньої.

Готовая спецодежда харьков имеет отличное качество, надежна при использовании.

Матеріал добре пропускає повітря (якщо в складі переважають натуральні волокна) і зберігає тепло. Одяг не електризується, володіє високою щільністю, легко піддається пранню і заміні фурнітури, що виключає необхідність в частій покупці уніформи.

Призначення : Тканина підходить для персоналу, що працює як в жарких кондитерських цехах, так і в приміщеннях з холодними температурами, наприклад, оснащених холодильним обладнанням.

Бязь

Це бавовняна тканина, яка дає шкірі дихати, гіпоаллергена і гігроскопічна. Відрізняється від саржі способом переплетення, що надає підвищену щільність (не менше 145 г / кв.м).

Призначення : з матеріалу шиють робочу уніформу для пекарів, кондитерів, кухарів і санітарний одяг.

Молескин

Найбільш щільний представник бавовняних тканин. Посилене сатинова переплетення надає матеріалу високу пилонепроникність, тому молескін ідеально підходить для робочих майданчиків з підвищеною запиленістю. Одяг легко піддається очищенню від дрібних частинок, що накопичуються на поверхні.

Де використовується : Борошномельні заводи, азбестові виробництва та інші підприємства, чия діяльність супроводжується підвищеною запиленістю повітря.

Область застосування визначається щільністю:

250 г / м2. Важливий елемент екіпіровки в виробничих цехах. Не допускає проникнення промислових забруднень і сірчаної кислоти, якщо її концентрація не перевищує 20%.

280 г / м2. Застосовується в приміщеннях з підвищеними температурами. Завдяки високим вогнетривким властивостям, стійкість до займання зберігається 30 секунд, а після підпалу матеріал повільно тліє. Тому тканину застосовують в спецодязі для атомної промисловості, працівників АЗС, нафтопереробних виробництв.

347 г / м2. Матеріал такої щільності актуальний на сильно запилених майданчиках. Тканина також знайшла широке застосування у виробництві пилозбірників.

Оксфорд

В основі тканини лежить синтетичне волокно, найчастіше - поліестер або нейлон. Для більшої міцності в основу додається профилированная нитку, а водовідштовхувальні й вітрозахисні властивості матеріалу підвищуються за рахунок поліуретанового покриття (іноді - полівінілхлорідового).

Область застосування : спецодяг для мисливців, рибалок та туристів. У цій сфері застосовується Оксфорд щільністю 210 і 240 D (чим товще нитка, тим щільніше матеріал).

Грета

У сировинному складі містяться однакові пропорції бавовни і поліефіру. Особливість тканини полягає в тому, що синтетичне волокно домінує на лицьовій стороні, яка піддається впливу зовнішнього середовища. Зворотний бік переважно натуральна, оскільки постійно контактує з тілом і повинна пропускати повітря. Такі властивості грета придбала завдяки саржевого переплетення ниток.

Матеріал забезпечує комфорт при повсякденному носінні, стійкий до забруднень і легко чиститься. Він не пред'являє особливих вимог до догляду, витримує часті прання, віджимання і сушіння в барабані, не боїться полоскань, а також практично не мнеться і швидко відновлює форму. Єдине обмеження - температура при прасування не повинна перевищувати 120 градусів.

Призначення : Грета використовується в пошитті одягу для працівників наступних сфер діяльності:

Силових структур, МНС, охоронних організацій;

ЖКГ;

Атомної, харчової, енергетичної промисловості;

Полювання і риболовлі;

Народно-господарського комплексу.

Copyright © . All Rights Reserved