ПВХ профіль

Широка популярність вікон ПВХ привела до великої конкуренції виробників на ринку. Від такої кількості реклами і пропозицій у будь-якої людини може піти обертом. Зробити правильний вибір здається просто непосильним завданням. Але ж від якості вікна буде прямо залежати комфорт і безпеку вашого будинку.

На сайті https://viknaland.ua/ ви можете замовити якісні ПВХ профілі за найкращою ціною.

Функції вікон

Вікно - це не просто спосіб заповнити отвір в стіні, воно виконує безліч важливих функцій, таких як:

Теплоізоляція.

Основна вимога до вікон - це збереження тепла вашого будинку, захист від холоду і продування. Саме з такими проблемами стикаються власники неякісних вікон. Сучасні віконні конструкції дозволяють забезпечити комфортну температуру не тільки взимку, але і захистять вас від спеки влітку.

Шумоізоляція.

Вікно повинне забезпечувати тишу і спокій в будинку. Сучасні технології виробництва склопакетів дозволяють домогтися високого ступеня захисту від шуму.

Захист від вуличного пилу і бруду.

Герметичність віконної конструкції перешкоджає попаданню пилу та сміття всередину приміщення.

Безпека від злому.

З кожним роком виробники вікон вдосконалюють протизламні елементи конструкції, підвищуючи безпеку квартир і будинків від проникнення грабіжників.

Світлопроникність.

Саме завдяки вікнам в будинок проникає денне світло.

На що варто звернути увагу, вибираючи вікна ПВХ

Вікна різних виробників на перший погляд здаються однаковими, насправді вони відрізняються як за ціною, так і за якістю. Робити вибір, спираючись на низьку вартість - помилкове рішення. Якісне вікно не може коштувати дешево.

Економія на виготовленні ні до чого доброго не приводить. Розберемо докладніше, на що варто звернути увагу, вибираючи пластикові вікна.

Профіль

Товщина зовнішньої стінки профілю ПВХ повинна становити не менше 2,8 мм.

Такий профіль відноситься до класу А, який забезпечує надійну тепло- і шумоізоляцію в житловому приміщенні. Установка вікон з профілю з товщиною зовнішньої стінки менше 2,8 мм можлива тільки в неопалюваних будинках.

Профіль повинен містити не менше 3 камер.

Профілю розрізняються за кількістю внутрішніх камер. Існують трьох-, чотирьох- і навіть п'ятикамерні профільні системи. Для нашого клімату досить профілю з трьома камерами всередині, подальше збільшення їх кількості ніяк не вплине на його тепло- і шумоізоляцію.

Ширина профілю повинна бути не менше 58 мм.

Для клімату наших широт достатню тепло- і шумоізоляцію забезпечить профіль товщиною 58-70 мм. Ширші системи розроблені для суворих північних районів.

Товщина армуючого профілю повинна становити не менше 1,5 мм.

Для додання міцності віконної конструкції всередину профілю встановлюється сталеве армування. Його товщина для вікон білого кольору не повинна бути менше ніж 1,5 мм, для ламінованих вікон - не менше 2 мм. Недотримання цих вимог може призвести до деформації вікон.

Віконний профіль повинен бути виготовлений з якісного матеріалу однорідного кольору і не повинен виділяти ніякого запаху.

Склопакет

Склопакет є герметичною конструкцією, що складається з 2 і більше стекол, з'єднаних між собою дистанційною рамкою. Вони можуть бути одно-, дво-, три- або навіть Чотирикамерне. Однокамерні склопакети призначені для скління лоджій, балконів та інших неопалюваних приміщень.

Для житлових кімнат необхідна установка двокамерних склопакетів. Трьох-і чотирикамерні склопакети використовуються в умовах особливо холодного клімату.

Крім кількості стекол при виборі вікон необхідно враховувати їх товщину. Товщина скла може бути в межах від 3 до 6 мм. Оптимальним є скло товщиною 4 мм.

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати склопакети з додатковими функціями. При необхідності підвищення теплоізоляційних властивостей вікна, необхідно встановити склопакет з одним або двома енергозберігаючим склом. Таке вікно не тільки збереже тепло взимку, а й забезпечить приємну прохолоду влітку. Для підвищення безпеки вікон можливе використання протиударного скла, розбити яке практично неможливо.

Ущільнювач

Якість використовуваного ущільнювача безпосередньо впливає на герметичність вікна. Завдяки цьому невеликому елементу, стулка щільно прилягає до рами, перешкоджаючи продування.

Ущільнювач виготовляють з резинопластика, силікону і каучуку. Найкращим варіантом є ущільнювачі з силікону або каучуку. Вони не деформуються і стійкі до перепадів температур навіть після тривалого використання.

Фурнітура

Цей елемент вимагає особливої уваги. Саме на фурнітурі найчастіше економлять виробники, прагнучи здешевити свою продукцію, але ж від неї залежить робота вашого вікна.

Провисання стулки, жовтизна або поломка ручок - проблеми, з якими стикаються власники дешевих вікон. Якісна фурнітура повинна бути виготовлена з міцного металу, який не піддається корозії, в тому числі і ручки.

Слід звернути увагу на наявність функції «мікропровітрювання», яка забезпечить комфортний приплив повітря в приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved