Переваги вантажоперевезень поїздом

Хтось одного разу сказав: «Неважливо, з якої ти боку дороги. Поїзд як і раніше їде так само. "Це правда. Поїзд котиться по рейках, а надійність - лише одне з багатьох переваг залізничних вантажоперевезень. Вже зараз наша компанія співпрацює з АТ Укрзалізниця і гарантує найкращі ціни та комфортні умови співпраці в сфері вантажоперевезень. У цьому повідомленні в блозі я перерахував 4 основні причини вибору цієї альтернативи транспорту при доставці товарів.

1. Доставка по залізниці екологічно чиста, з низьким рівнем вихлопних газів Сьогодні турбота про нашу планету просто необхідна. З екологічної точки зору залізничні вантажоперевезення - відмінний варіант транспортування в порівнянні як з авіаперевезеннями, так і з поєднанням морських і повітряних перевезень. Головне екологічна перевага залізничних вантажних перевезень - скорочення викидів вихлопних газів. При порівнянні викидів CO 2 різними видами транспорту стає ясно, що залізничні перевезення є найкращим переможцем.

Якщо подивитися на відстань між Китаєм і Північною Європою, авіаперевезення споживають 139 тонн CO2. Поєднання моря і повітря споживає близько 77 тонн CO2. Однак залізничні перевезення споживають всього п'ять тонн CO2. Для порівняння, це крапля в морі, а це означає, що залізничний транспорт є найбільш екологічно чистим вибором, якщо морські перевезення займають занадто багато часу.

2. Залізничні перевезення швидкі і надійні, з короткими термінами виконання. У порівнянні з морськими перевезеннями залізничні перевезення - це швидкий та високо вид транспорту з більш короткими термінами виконання замовлення. Давайте ще раз подивимося на відстань між Китаєм і Північною Європою.

Однією з найбільших проблем для компаній з виробництвом в Китаї є тривалий час доставки в Європу морем. Морські перевезення з Китаю в Північну Європу зазвичай займають від шести до семи тижнів. Завдяки залізничним вантажоперевезень можна більш-менш вдвічі скоротити час перевезення, що значно скорочує час доставки. Це особливо вигідно компаніям, що працюють в динамічній індустрії споживчих товарів з високими вимогами до стислим термінам доставки. Більш короткі терміни виконання також полегшують прогнозування бізнес-операцій і витрат, і вони можуть мати позитивний вплив на прив'язку капіталу. (Я розповім про це нижче в цьому повідомленні в блозі.)

Залізничні перевезення - це ще й дуже пунктуальний вид транспорту. На відміну від автомобільних і морських вантажоперевезень, які схильні до заторів і поганих погодних умов, практично немає перешкод для руху залізниць, що знижує ризик раптових затримок.

3. Залізничні перевезення безпечні та ефективні завдяки GPS-відстеження. За останні пару десятиліть безпеку залізниць значно покращилася. Сьогодні залізничні перевезення вважаються одним з найбезпечніших транспортних рішень. Завдяки постійним інвестиціям в залізничну інфраструктуру, залізничні колії, маршрути, термінали і залізничні прикордонні станції ми спостерігаємо значне поліпшення загальних показників залізничних вантажних перевезень.

За допомогою GPS-стеження в поїздах товари захищені під час транспортування і запобігають втрати або крадіжки. Оскільки перевізники можуть визначати точне місце розташування вантажів своїх клієнтів і відстежувати основні етапи, вони також можуть надавати детальну інформацію про місцезнаходження контейнера і виявляти непередбачені обставини під час транспортування.

4. Залізничні перевезення рентабельні і скорочують капітальні витрати. При перевезеннях залізницею більш низькі процентні витрати на зв'язаний капітал частково покривають більш високі транспортні витрати, що робить залізничні перевезення дуже рентабельною альтернативою доставки.

Copyright © . All Rights Reserved