Оцінка вартості електромонтажних робіт

Електрична точка - що це і скільки коштує?

Електрична точка - це концепція, яка в основному використовується при розрахунку вартості електроустановок. Чим більше точок в установці, тим дорожче її виготовлення. На жаль, існують відмінності в розумінні цієї концепції, тому визначення електричної точки значно спрощує оцінку і перевірку вартості робіт по електромонтажу. Ви можете замовити електромонтажні роботи за доступною та вигідною ціною.

При оцінці вартості електромонтажних робіт і робіт необхідно враховувати такі компоненти, як: монтажні роботи (вони включають, серед іншого, точку освітлення, єдину електричну розетку або точку перемикання), монтажні роботи (наприклад, установка антен, електричних та електричних розеток). телефонні лінії, установка вимикачів, світильників і ламп, установка розподільного обладнання і т. д.), земляні роботи (наприклад, земляні роботи, укладання плівки в траншею, прокладка кабелю). Також є витрати на оплату праці, наприклад, електричні вимірювання і установка КРПЕ також оплачуються окремо.

Електрична точка може бути визначена по-різному.

Часто вартість електромонтажних робіт залежить від кількості електричних точок. Під єдиної електричної точкою найчастіше розуміються такі елементи, як: однофазна розетка, освітлювальна розетка, сходовий / хрестової перемикач, блок живлення від розетки, харчування додаткових розподільних щитів, джерело живлення для інших пристроїв (наприклад, ролокасети, потужність садового освітлення. Постачання, ворота і т. д.), телетехніческое обладнання (телефон, домофон, телебачення, інтернет, управління піччю і т. д.).

Однак слід зазначити, що окремі елементи можуть оцінюватися по-різному. Таким чином, харчування розетки на 400 В вважається за 3 точки; при підведенні додаткових комутаційних станцій в окремому будинку однофазне живлення до 7 метрів кабелю, прокладеного на стіні - 1 точка, трифазне харчування до 7 метрів кабелю, прокладеного на стіні - 3 точки. З іншого боку, подача інших пристроїв в будинку, що вимагають окремого джерела живлення, вважається точкою через кожні 7 метрів установки.

Copyright © . All Rights Reserved