ОБРОБКА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Від того, наскільки добре і якісно оброблена металоконструкція від корозії, безпосередньо залежить термін її служби. Без застосування того чи іншого типу металу, в наші дні складно уявити собі будівництво будь-яких конструкцій. Будь-то будівлі і споруди великих розмірів (під промислові потреби), або ж зовсім невеликі споруди (торгові намети і ларьки).

На сайте здесь вы можете заказть профессиональное строительство ангаров по выгодной цене.

Досить суворий клімат, дощі і сніг, негативно позначаються на будь-якому матеріалі, але метал коштує серед всіх інших на першому місці. Кожну металеву частину конструкції, бажано піддавати антикорозійного обробці. Це не тільки захистить її від іржі на довгий термін, але і додасть більш естетичний вигляд.

Нанесення спеціальної фарби або лаку, які сприяють захисту від корозії. Це найдієвіший і досить простий спосіб захисту металоконструкцій. Він можливий як на стадії виготовлення, так і в процесі експлуатації будівлі (споруди). Перебуваючи в рідкому вигляді, і будучи нанесеною методом розпилення, фарба проникне в усі, важкодоступні місця і елементи конструкцій.

Безпосередньо перед обробкою споруди (коли мова йде про вже експлуатуються конструкції), основу необхідно підготувати до нанесення лаку або фарби. Існує кілька способів:

найдешевший спосіб - ручне нанесення грунтовки, що містить в складі перетворювачі іржі. Підходить далеко не завжди, і використовується переважно на металоконструкціях невеликих розмірів;

піскоструминна підготовка поверхні. Забезпечує ідеальну очистку металу, а це без сумнівів збільшить термін служби антикорозійного покриття в кілька разів.

Покриття, нанесене в кілька шарів, забезпечує прекрасну адгезію до металу, перешкоджає проникненню вологи, тим самим, виключаючи можливість виникнення іржі. Фінішний шар дає прекрасну можливість забарвити конструкцію в будь-який бажаний колір, надати їй завершений і декоративний вигляд.

У наші дні, нарівні з фарбами і лаковим покриттям, застосовуються матеріали на пластмасовій основі, в яких використовуються фторопласт, нейлон і поліетилен. Вони можуть похвалитися стійкість не тільки до вологи, але і до кислої і лужної середовищі. Бітумна обробка металоконструкцій застосовна до підземних комунікацій і тих частин споруд, які будуть перебувати в землі. Каучук, як основа бітумних покриттів, дає відмінний захист від агресивних чинників навколишнього середовища.

Copyright © . All Rights Reserved