Інтелектуальне відеоспостереження

Інтелектуальне відеоспостереження знаходиться в самому серці "розумного" світу, забезпечуючи сенсорні зв'язку в глобальному масштабі, виступаючи як сполучна ланка між фізичним і цифровим світами і служачи потужним каталізатором цифрових і інтелектуальних перетворень в промисловості. Все для організації відеоспостереження ви можете замовити онлайн за доступною та вигідною ціною.

заснована на передових технологіях штучного інтелекту (ІІ) і накопичений досвід в області великих даних, хмарних технологій і 5G, робить революцію в індустрії відеоспостереження, перетворюючи її з простої моделі збору відео в модель усвідомлення даних на 360 °, переходячи від базового сприйняття до інтелектуального прогнозування і розумному прогнозуванню.

Просуває стратегію "2 + 4 + N", тобто: 2 інтегративні технології ШІ, підтримувані чіпами Ascend і Kunpeng; 4 найважливіші функції: перевірені дані, потужний інтелект, передова відкритість і надійна безпека; а також екосистема N додатків і партнерів, що забезпечує інтелектуальне відеоспостереження в різних галузях. Таким чином, стратегія охоплює чотири аспекти.

Від відеозапису до усвідомлення багатовимірних даних: програмована камера - з повним набором доступного обладнання, призначеного для різних сценаріїв - об'єднує дані Інтернету речей (IoT) з медіа та інформаційними мережами в хмарі для реалізації 360 ° усвідомлення людей, транспортних засобів, об'єктів, навколишнього середовища і поведінки, вилучення багатовимірних даних для отримання істинної цінності і обіцянки комплексного захисту міста.

Від ексклюзивного ІІ до інклюзивної ІІ: надає повний спектр інтелектуальних продуктів для відеоспостереження, які забезпечують синергію між пристроями і хмарою і засновані на кращих в своєму класі чіпах Ascend AI, що реалізують великомасштабний інтелектуальний масив шляхом застосування технології ІІ в різних сценаріях.

Від базової захисту безпеки до інтелектуального бізнесу і життя: відповідно з чітким баченням - "ІІ + платформа + відкритість" - компанія створила магазин алгоритмів і програм на базі чіпів Ascend і Kunpeng, розробила многоалгорітміческую паралельну платформу (яка підтримує паралельність різних алгоритмів від різних виробників ), а також заснувала по всьому світу, розвиваючи співробітництво з місцевими партнерами, все для підтримки і збагачення інтелектуальної екосистеми.

Copyright © . All Rights Reserved