Квартирне питання

А як щодо зручностей? У деяких з найпопулярніших апартаментів є басейн і клуб, які ідеально підходять для відпочинку, тренувань поруч з будинком і зустрічей з сусідами. Крім того, якщо в квартирі немає пральної машини або сушарки, ви можете переконатися, що загальна пральня доступна і зручна. Ви можете купити квартиру у Львові на https://www.atlanta.ua/uk/lvov/filters/prodazha/kvartiry за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат. Інші зручності, які можуть бути важливі для вас, включають цілодобове спостереження і доступну парковку.

Якщо у вас є кішка, собака або будь-яке інше домашнє тварина і ви хочете їх привезти, додайте це до своїх обов'язковим речей.

Ваш список повинен включати хороші і надійні послуги з управління та обслуговування. Це те, що потрібно всім, але не в кожному квартирному селищі.

Визначте, що ви можете собі дозволити

Одна справа знати, чого ви хочете, але чи можете ви собі це дозволити?

Є кілька простих порад, які допоможуть вам визначити реалістичний бюджет оренди. Один рекомендує направляти 50% вашого власного доходу на основні витрати, такі як оренда, телефон, страхування, комунальні послуги і харчування, 20% - на фінансові витрати і цілі, такі як виплати за боргами, заощадження та інвестиції, а 30% - на повсякденні витрати. сьогоднішні витрати на такі речі, як подорожі, фільми, покупки, харчування в ресторанах.

Проведіть швидке сканування ринку оренди.

Тепер ви хочете дізнатися, що є в наявності, де це знаходиться і скільки це коштує. Для цього візьміть місцевий гід по оренді або пошукайте квартири в Інтернеті. Складіть список квартир, в яких є все, що є у вашому контрольному списку.

Виконайте перевірку реальності.

Тепер ви знаєте, чого хочете. Ви також розумієте, скільки ви можете собі дозволити заплатити за це і скільки це може коштувати.

На жаль, якщо ви схожі на більшість людей, може не бути точної відповідності між вашою ідеальною квартирою і тим, що вміщується в вашому бюджеті. Отже, тепер ви повинні подумати про компроміси, на які ви готові піти. Наприклад, можливо, ви не зможете жити в самому модному районі, але, можливо, ви зможете знайти квартиру недалеко від нього. В якості альтернативи мрія про квартиру з двома спальнями, де ви могли б використовувати одну для своєї спальні, а іншу для кабінету, може виявитися недосяжною. Можливо, вам вдасться обійтися квартирою з однією спальнею, перемістивши стіл в кут вітальні або спальні.

Перевіривши реальність, ви повинні отримати більш точне визначення квартири. Пам'ятаючи про це, ще раз погляньте на доступні квартири і складіть відповідний список потенційних клієнтів.

Copyright © . All Rights Reserved