Екологічні пелети

Пелети екологічні, зручні у використанні там, де важко провести газ, крім того, вартість паливних гранул досить низька порівняно з іншими видами твердого палива. Продаж та виробництво пелети україна за вигідною та доступною ціною.

Біоенергетика давно і успішно розвивається в багатьох європейських країнах, в останні десятиліття вона завойовує авторитет. У чому цінність його продукції, які перспективи і вигоди він дасть регіону і замовникам?

Як зародилася ідея займатися саме цим проектом? Що вас в ньому зацікавило?

Як ви знаєте, у багатьох віддалених населених пунктів нашої країни є певні складнощі з опаленням. Так, не всі мають можливість провести газ і опалюватися з його допомогою. Тут на допомогу прийдуть паливні гранули з деревини. Вони зручні у використанні, дають багато тепла. Чисельність котлів, які працюють саме на такому екологічному паливі, з кожним роком зростає. При цьому цільовою аудиторією для даного бізнесу є не приватні будинки, як можна було б подумати, а переважно промислові та побутові об'єкти, які опалюються вугільними котельнями. Вартість гранул досить низька, якщо порівнювати з усіма іншими видами твердого палива. Нижча ціна тільки на природний газ. У Росії займатися виготовленням гранул пелет вигідно, тому що наша країна є лідером по запасам лісу і одним з лідерів за кількістю деревопереробних підприємств.

- Які перспективи цей бізнес відкриває для вас, для регіону і потенційних замовників?

- Загальна вартість проекту на сьогоднішній день становить 15 млрд 368 млн рублів на прогнозні 10 років. Обсяг інвестицій складе 885,5 млн руб. Реалізація проекту дозволить створити виробництво, постійно приносить чистий прибуток в розмірі понад 430 млн руб. в рік, збільшити податкові надходження до бюджетів різних рівнів на 146,2 млн руб. в рік, створити 117 нових робочих місць в регіоні. У Південній Кореї для підприємств, що використовують паливні гранули в своїх ТЕЦ, передбачені значні субсидії від держави, ця програма реалізується в рамках екологічної безпеки та використання відновлюваних джерел енергії. Висновок довгострокового 20-річного контракту на поставку паливних гранул для замовника є гарантом довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

Copyright © . All Rights Reserved