Чому варто купувати сільськогосподарські обприскувачі

Де найкраще підходять 400-літрові сільськогосподарські обприскувачі?

Обприскувачі цього типу через свою малої потужності добре працюють на невеликих орних полях (кілька гектарів), що потребують внесення добрив та обприскування засобами захисту рослин. Як правило, 200 літрів перемішаної суміші вистачає на обприскування одного гектара землі. Сучасні на надійні обприскувачі пропонує https://www.shopelvorti.com/ua/ за самою вигідною та доступною ціною.

Вони будуть використовуватися на фермах з невеликими полями з різними культурами, які вимагають обприскування в різний час.

Чому ще варто купувати сільськогосподарські обприскувачі ємністю 400 літрів? Це економічно вигідне рішення для власників кількох невеликих полів з різними культурами. В цьому випадку купувати сільськогосподарський обприскувач, наприклад, ємністю 1700 л, невигідно, тому що немає необхідності в такій кількості обприскування, а час, який буде витрачено на очистку машини, буде значно більше.

Комп'ютери та регулюючі клапани італійської компанії Arag забезпечують повний контроль роботи обприскувача і дозволяють автоматично підтримувати дозу.

Їх основні функції:

попередження про помилки,

підтримка постійної дози л / га незалежно від швидкості руху

електричне управління рідинної системою,

пам'ять звітів про роботу. Це високоякісні італійські деталі компанії, що забезпечують контроль роботи і великий комфорт використання сільськогосподарських обприскувачів. У деяких моделей є GPS для обприскувача.

Система GPS значно спрощує роботу з обприскувачем, а також дозволяє оптимізувати весь процес. З цієї причини не дивно, що їх дуже охоче використовують в різних господарствах. Оптимізація процесу обприскування, природно, означає менше відходів і велику вигоду для фермера. Якщо вас зацікавила будь-яка з обговорюваних моделей, відвідайте нас в магазині або ознайомтеся з докладними технічними параметрами, доступними в завантажуються матеріалах. Комп'ютер може бути оснащений відеокамерами, що дозволяють спостерігати за компонентами обприскувача.

Copyright © . All Rights Reserved